2020/R2 Erasmus+ Gençlik Programı KA205-Gençlik Alanında Stratejik Ortaklıklar ve KA347-Gençlik Diyaloğu Projeleri Başvuru Sonuçları

Değerli Başvuru Sahipleri,

2020/R2 Erasmus+ Ana Eylem 2 Gençlik Alanında Stratejik Ortaklıklar proje tekliflerinin değerlendirme süreci tamamlanmıştır. Söz konusu dönemde toplam 109 başvurudan 4 başvuru desteklenmiştir.

2020/R2 Erasmus+ Ana Eylem 3 Gençlik Diyaloğu proje tekliflerinin değerlendirme süreci tamamlanmıştır. Söz konusu dönemde toplam 61 başvurudan 6 başvuru desteklenmiştir.

İlan edilen hibe miktarları azami miktarlar olup gerekli durumlarda Başkanlığımız sözleşme aşamasında proje hibesinde revizyon yapma hakkını saklı tutmaktadır. Proje sonuçlarına ilişkin bildirimler, önümüzdeki günlerde başvuru sahibi kurumlara gönderilecektir.

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı olarak Erasmus+ Gençlik Programına gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, bu vesile ile başarılı projeleri kutlar, hibe desteği alamayan kurum ve kuruluşlarımızın yeni dönemde yeni projelerini bekleriz. 

KA205 Gençlik Alanında Stratejik Ortaklıklar Projeleri Kabul Listesi

KA347 Gençlik Diyaloğu Projeleri Kabul Listesi

KA205 Gençlik Alanında Stratejik Ortaklıklar Projeleri Yedek Listesi

KA347 Gençlik Diyaloğu Projeleri Yedek Listesi