img-fluid

DiscoverEU 4 you(th) - Empowering Youth with Fewer Opportunities Through Discover EU Inclusion Action Projects, 2nd edition

Etkinliğin Adı

DiscoverEU 4 you(th) - Empowering Youth with Fewer Opportunities Through Discover EU Inclusion Action Projects, 2nd edition

Şehir/Ülke

Belgrad, Sırbistan

Etkinlik Tarihleri

6-9 Ağustos 2024 

Son Başvuru Tarihi

20 Haziran 2024

Gönderilecek Katılımcı Sayısı

2

Etkinlik Dili

İngilizce

Hibe Desteği

Erasmus+ Gençlik Programı Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri (TCA) kapsamında, başvurusu kabul edilen katılımcıların ekonomi sınıfı seyahat, vize ve seyahat sigortası masrafları kendileri ile yapılacak sözleşmeler doğrultusunda karşılanacaktır. Etkinlik süresince konaklama ve yemekleri ev sahibi ülkenin ulusal ajansı tarafından tedarik edilecektir. Katılımcıların sözleşme kapsamındaki uygun masrafları için faaliyet sonrasında tek seferde ödeme yapılır. Katılımcıların tüm etkinliğe katılımı zorunludur.  

 

Başvurunun Özgünlüğü

 

Giderek artan bir biçimde yapay zeka uygulamaları ile doldurulan başvuru formları ile karşılaşılmaktadır. İlgili başvuruların tespiti ile ret edilmektedir.

Genel Bilgi

Ek belge gönderilmesine gerek yoktur. Başvuru yapmadan önce bilmeniz gereken diğer hususları öğrenmek için mutlaka incelemeniz gereken adres:
Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA)

Etkinliğe Özel Bilgi

Etkinliğin içeriği, hedefleri ve hedef kitlesini öğrenmek için aşağıdaki başvuru adresine gidilmesi gerekmektedir. Lütfen hedef kitleye uygunsanız başvuru yapınız.

Bu etkinliğin Hırvatistan’da gerçekleşen 1. versiyonuna katıldıysanız lütfen bu ilana başvurmayınız.

Başvuru Adresi

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sorularınız için

TCA Gençlik Türkiye

tca@ua.gov.tr