img-fluid

Contact Seminar "Enhancing Digital Competences in Education and Training"

Etkinliğin Adı

Contact Seminar "Enhancing Digital Competences in Education and Training"

Şehir/Ülke

Tallin, Estonya

Etkinlik Tarihleri

24 Eylül-27 Eylül 2024 

Son Başvuru Tarihi

1 Ağustos 2024

Gönderilecek Katılımcı Sayısı

3

Etkinlik Dili

İngilizce

Hibe Desteği

Erasmus+ Programı Eğitim ve İş Birliği Faaliyetleri (TCA) kapsamında, başvurusu kabul edilen katılımcıların ekonomi sınıfı seyahat, vize ve seyahat sigortası masraflarının %95’i kendileri ile yapılacak sözleşmeler doğrultusunda karşılanacaktır. Etkinlik süresince konaklama ve yemekler ev sahibi ülkenin ulusal ajansı tarafından tedarik edilecektir. Katılımcıların sözleşme kapsamındaki uygun masrafları için faaliyet sonrasında tek seferde ödeme yapılır. Katılımcıların tüm etkinliğe katılımı zorunludur.

 

Başvurunun Özgünlüğü

 

Giderek artan bir biçimde yapay zeka uygulamaları ile doldurulan başvuru formları ile karşılaşılmaktadır. İlgili başvuruların tespiti ile geçersiz sayılmaktadır.

Genel Bilgi

Ek belge gönderilmesine gerek yoktur. Başvuru yapmadan önce bilmeniz gereken diğer hususları öğrenmek için mutlaka incelemeniz gereken adres:
Eğitim ve İş Birliği Faaliyetleri

Etkinliğe Özel Bilgi

Etkinliğin içeriği, hedefleri ve hedef kitlesini öğrenmek için aşağıdaki başvuru adresine gidilmesi gerekmektedir. Lütfen hedef kitleye uygunsanız başvuru yapınız.

Bu etkinlik; Erasmus+ Programı Okul Eğitimi sektörü kapsamında dijitalleşme konusunda KA2 projesi hazırlamayı planlayan eğitim kurumları personeline yöneliktir.

Başvuru Adresi

Başvurmak için tıklayınız.

 

Sorularınız için

TCA Türkiye Eğitim Sektörü

tca-egitim@ua.gov.tr