2015 Erasmus+ Yetişkin Eğitimi KA2 Proje Destek Oturumları

PROJE DESTEK OTURUMLARI

Erasmus+/Yetişkin Eğitim Programı

Son başvuru tarihi 31 Mart 2015 olan “Yetişkin Eğitimi Stratejik Ortaklıklar” faaliyeti kapsamında proje hazırlama aşamasında olan kurum ve kuruluşlarımıza başvuru formu doldurma konusunda teknik destek vermek üzere proje destek oturumlarına başlıyoruz.

Başkanlığımız uzmanlarınca 13 Mart 2015 ve 20 Mart 2015 tarihlerinde 14:00-17:00 saatleri arasında Başkanlığımız binasında, başvuru formu doldurma konusunda danışmanlık hizmeti verilecektir.

Proje başvuru formunu doldurma aşamasına gelmiş olan potansiyel yararlanıcılarımızı, projelerin kalitesini artırmaya dönük olarak gerçekleşecek bu oturumlarımıza davet ediyoruz. Katılmak isteyenlerin, aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu doldurup sisteme yüklemesi gerekmektedir. Başvuruların değerlendirilmesinden sonra, katılımı uygun görülenlere e-posta yolu ile davet mesajı gönderilecek olup ayrıca resmi yazı yazılmayacaktır

Katılımcıların seyahat ve iaşe-ibate masrafları kendilerine aittir.

Destek oturumlarında Erasmus+ ve Yetişkin Eğitim Programı hakkında genel bilgilendirme yapılmayacaktırOturumlarda sadece Ana Eylem 2 (KA2) başvuru formunun doldurulması konusunda destek verilecektir. Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

Bu oturumlara katılamayacak olanlar için de online bilgilendirme ve soru cevaplama hizmetimiz ayrıca devam edecektir. 

NOT: Destek oturumlarımıza başvurular sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.
20 Şubat 2015 Cuma
http://bit.ly/186CTwm