2015 Erasmus+ Yetişkin Eğitimi KA1 Proje Destek Oturumları

PROJE DESTEK OTURUMLARI

Erasmus+ Yetişkin Eğitimi Programı

Son başvuru tarihi 04 Mart 2015 olan “Yetişkin Eğitimi Personeline Yönelik Hareketlilik Faaliyeti (Ana Eylem 1)” için proje hazırlama aşamasında olan kurum ve kuruluşlarımıza başvuru formu doldurma konusunda teknik destek vermek üzere proje destek oturumlarına başlıyoruz.

Başkanlığımız uzmanlarınca 13 Şubat 2015 ve 20 Şubat 2015  tarihlerinde 14:00-17:00 saatleri arasında Başkanlığımız binasında  Ana Eylem 1 (KA1) başvuru formunun doldurulması konusunda danışmanlık hizmeti verilecektir.

Proje başvuru formunu doldurma aşamasına gelmiş olan potansiyel yararlanıcılarımızı, projelerin kalitesini artırmaya dönük olarak gerçekleşecek bu oturumlarımıza davet ediyoruz. Katılmak isteyenlerin, aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu doldurulup sisteme yüklemesi gerekmektedir. Başvuruların değerlendirilmesinden sonra, katılımı uygun görülenlere e-posta yolu ile davet mesajı gönderilecek olup resmi yazı yazılmayacaktır. Katılımcıların seyahat ve iaşe-ibate masrafları kendilerine aittir.

Oturumlarda sadece Ana Eylem 1 (KA1) başvuru formunun doldurulması konusunda destek verilecektir. Erasmus+ ve Yetişkin Eğitimi Programı hakkında genel bilgilendirme yapılmayacaktır.

NOT:  Proje destek oturumlarımıza katılım için başvuru süresi dolmuştur. İlginize teşekkür ederiz.

03 Şubat 2015 Salı
http://bit.ly/1CVRGVE