Gençlik Programı Haberleri

Erasmus + Gençlik- 2017 R3 dönemi başvuruları hakkında

KA105 (Gençlik Hareketliliği) ve KA347 (Gençler ve Politika Yapıcılar Arasında Diyalog) Başvurusu Yapan Yararlanıcılarımız İçin hatırlatma:

Değerli TURNA kullanıcıları,

Geçtiğimiz dönem çevrimiçi alınmış olan KA347 başvuruları ile birlikte bu dönem KA105 başvuruları da Avrupa Komisyonu tarafından çevrimiçi olarak alınacaktır. Başvuru İşlemleri'nde (TURNA ana sayfanızın sol üst köşesinde) yer alan Başvuru Bilgisi Gönder menüsündeki Çevrimiçi Başvuru Rehberi yardımıyla başvurularınızın nasıl yapılacağına dair fikir edinebilir, aynı rehberi kullanarak yaptığınız başvuruyu TURNA'daki kullanıcı hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Not: Başvurunuzu çevrimiçi olarak yaptıktan sonra başvurunuz 24 saat içinde TURNA sistemine alınmaktadır. Eğer "Girdiğiniz verilere ait bir başvuru TURNA sisteminde henüz yer almamaktadır. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz." uyarısı alırsanız kullanıcı eşleştirmesini 24 saat sonra tekrar deneyiniz. Uyarının devamı halinde yardim@ua.gov.tr adresinden destek alabilirsiniz.

Başvuru formu içeriğiyle ilgili sorularınızı ise KA105 için agh@ua.gov.tr, youthexchanges@ua.gov.tr, youth.work@ua.gov.tr adreslerine, KA347 için youth.policy@ua.gov.tr adresine ulaşarak sorabilirsiniz.

14 Eylül 2017 Perşembe
http://bit.ly/2wYNFVz