2012 Avrupa Dil Ödülü

02 Mart 2012 tarihinde Ankara'da Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik programları Merkezi Başkanlığı Toplantı Salonunda Avrupa Dil Ödülü Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirilecektir.

Bilgilendirme Toplantısı'na katılmak isteyenlerin ekte yer alan elektronik başvuru formunu doldurarak kaydını yaptırması gerekmektedir. (Kayıt formu büyük harfle doldurulacaktır) Toplantıya kayıt ve katılım ücreti alınmayacaktır.

Avrupa Dil Ödülü Faaliyeti'nin hedefi, tüm örgün ve yaygın eğitim kurumlarındaki yabancı dil öğrenme ve öğretme etkinliklerini teşvik etmek ve yenilikçi iyi örneklerle bu alana katkı sağlamaktır. Avrupa Dil Ödülü Türkçe dahil olmak üzere tüm Avrupa dillerini kapsamaktadır. Avrupa dillerinin ve Türkçe'nin eğitim öğretimiyle ilgilenen tüm kamu ve özel kurum ve kuruluşları toplantıya katılabilirler.

Toplantıya kayıt ve katılım ücreti alınmayacaktır.

Toplantı için son başvuru tarihi 29 Şubat 2012 olarak belirlenmiştir. Toplantı katılımcı sayısı sınırlı olup, toplantıya katılma kabulü başvuru sahibi kişi/kurumun proje üretme ve sürdürme kapasite ve potansiyeline göre değerlendirilecektir. Başvurusu kabul edilenlere kabul yazıları e-posta yoluyla gönderilecektir.

Toplantı 02 Mart 2012 tarihinde 09.30 - 17.00 saatleri arasında Merkez Başkanlığı Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir. Toplantı gündemi ektedir.

Katılımcılara hiç bir ücret ödenmeyecek olup, katılımcıların seyahat ve barınma masrafları kendileri veya kurumları tarafından karşılanacaktır.

Katılımcılar bu ilan yazısını kullanarak, kurumlarından resmi izin alabilir ve toplantıya kendi kurumlarından yolluklu yevmiyeli olarak katılabilirler.

ADÖ faaliyeti veya toplantı ile ilgili daha fazla bilgi, Merkez Başkanlığımızın aşağıda iletişim bilgileri bulunan uzmanlarından ya da internet sitemizden edinilebilecektir.

Abdullah ŞAHİN
Tel : 0 312 409 60 73
E-Posta : abdullah.sahin@ua.gov.tr


İbrahim ERBİR
Tel : 0 312 409 60 72
E-posta : ibrahim.erbir@ua.gov.tr

Başvuru Nasıl Yapılır

Toplantı Gündemi

Avrupa Dil Ödülü 2012 Yılı Teklif Çağrısı

Avrupa Dil Ödülü 2012 Başvuru Formu