Haberler

2017/R3 Erasmus+ Gençlik Programı Projeleri Başvuru Sonuçları

2017/R3 Erasmus+ Gençlik Programı Projeleri Başvuru Sonuçları

Değerli Başvuru Sahipleri,

2017/R3 Erasmus+ Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği, Ana Eylem 2 Stratejik Ortaklıklar ve Ana Eylem 3 Politika Reformuna Destek-Yapılandırılmış Diyalog proje tekliflerinin değerlendirme süreci tamamlanmıştır. Söz konusu dönemde tüm eylemler için toplam 748 başvurudan 127’si desteklenmiştir.

İlan edilen hibe miktarları azami miktarlar olup gerekli durumlarda Başkanlığımız sözleşme aşamasında proje hibesinde revizyon yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Proje sonuçlarına ilişkin bildirimler, önümüzdeki günlerde başvuru sahibi kurumlara gönderilecektir.

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı olarak Erasmus+ Gençlik Programına gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, bu vesile ile başarılı projeleri kutlar, hibe desteği alamayan kurum ve kuruluşlarımızın yeni dönemde yeni projelerini bekleriz. 

EK-1: Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Projeleri KA1 Kabul Listesi (Proje numarasına göre sıralıdır.)  

EK-2: Ana Eylem 1 Bireylerin Öğrenme Hareketliliği Projeleri KA1 Yedek Listesi (Puana göre ve aynı puan alan projeler arasında hibe bakımından küçükten büyüğe göre sıralıdır).

EK-3: Ana Eylem 2 Stratejik Ortaklıklar Projeleri KA2 Kabul Listesi (Proje numarasına göre sıralıdır.)  

EK-4: Ana Eylem 2 Stratejik Ortaklıklar Projeleri KA2 Yedek Listesi (Puana göre ve aynı puan alan projeler arasında hibe bakımından küçükten büyüğe göre sıralıdır).

EK-5: Ana Eylem 3 Politika Reformuna Destek-Yapılandırılmış Diyalog Projeleri KA3 Kabul Listesi (Proje numarasına göre sıralıdır.)   

EK-6: Ana Eylem 3 Politika Reformuna Destek-Yapılandırılmış Diyalog Projeleri KA3 Yedek Listesi (Puana göre ve aynı puan alan projeler arasında hibe bakımından küçükten büyüğe göre sıralıdır).

Başvuru sonuçlarına ilişkin genel duyuru.

30 Aralık 2017 Cumartesi
http://bit.ly/2zPjqO5