img-fluid

Include Transform Realise Transnational Forum II, 24-28 Mart 2020, İstanbul Türkiye

Etkinlik Adı

Include Transform Realise Transnational Forum II

Etkinlik  Şehir / Ülkesi

İstanbul, Türkiye

Etkinlik Tarihleri

24-28 Mart 2020

Son Başvuru Tarihi

26 Ocak 2020

Gönderilecek Katılımcı

15

Etkinlik Dili

İngilizce

Hibe Desteği

Etkinliğin niteliği ile ilgili açıklama, hedefleri ve başvuran profilini öğrenmek için başvuru adresine gidilmesi gerekmektedir. Etkinliğe katılmaya hak kazanan katılımcıların şehirler arası ekonomik sınıf yolculuk masrafları ve  24 Mart 2020 akşamından 28 Mart 2020  sabahına kadar konaklama ve yemek masrafları Türkiye Ulusal Ajansı tarafından karşılanacaktır.

Genel Bilgi

  • Dil Belgesi: TCA etkinliklerinde eğitim dili İngilizce olduğundan, etkinliklere aktif katılımın sağlanabilmesi ve etkinlikten  azami düzeyde yararlanılabilmesi için başvuru sahiplerinin en az  YDS/KPDS/ÜDS C(70) ve diğer eş değerlikleri  düzeyde İngilizce bilmeleri gerekmektedir. Bu amaçla, https://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2016/GENEL/EsdegerlikTablosu29012016.pdf

linkinde bulunan dil belgelerinden en azından birini sağlayarak YDS/KPDS/ÜDS C(70) ve diğer eş değerlikleri  düzeyde İngilizce bildiklerini belgeleyen başvuru sahipleri  tercih sıralamasında öncelikli olacaklardır.

 

  • Bu belgelerde herhangi bir yıl şartı aranmayacaktır.

  • Üniversitelerin İngilizce Dil Bilimi/ Amerikan veya İngiliz Dili ve Edebiyatı / İngilizce dil öğretmenliği mezunları ile tüm eğitimini (%100) İngilizce olarak almış katılımcı adaylarının diplomalarını ibraz etmeleri durumunda dil belgesi sunmalarına gerek bulunmamaktadır.

Belgelerin (Dil belgesi ya da diploma) okunaklı olarak taranmış halini başvuru yaptığınız etkinlik adı, tarihi, ülkesini belirterek tca@ua.gov.tr e-posta adresine gönderiniz.

 

Başvuru yapmadan önce bilmeniz gereken diğer hususları öğrenmek için mutlaka incelemeniz gereken adres:
Ulusötesi İş Birliği Faaliyetleri(TCA)

 

 

Başvuru Adresi

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sorularınız İçin

tca@ua.gov.tr (Yukarıdaki genel bilgi ve başvuru adresinde açıklanmayan bir husus var ise kullanılacaktır).

  • Tarihler: 16 Ara, 2019 – 26 Oca, 2020